Decyzje RSK

Rada Sekcji Krajowej NSZZ "Solidarność" Górnictwa Naftowego i Gazownictwa obradowała w dniach 10-11 maj 2011 roku w Karpaczu przyjmujac szereg Uchwał, Stanowisk, oraz pism w sprawach pracowniczych, związkowych i organizacyjnych w GK PGNiG S.A.

Poniżej zamieszczamy protest skierowany do Ministra dla przyśpieszenia rozmów szczególnie w sprawach płac.,

Już dzisiaj zapraszamy na ewentualną PIKIETĘ jeśli nie dojdzie do rozmów z Zarządem PGNiG S.A..

Szczegółowe informacje będą przesyłane do waszych organizacji i zamieszczane na stronie.

Pozostałe decyzje w zakładce DOKUMENTY / Posiedzenia SK GNiG dokumenty

TREŚĆ PISMA

Jasło 16 maja 2011 r.

Pan Aleksander Grad

Minister Skarbu Państwa RP

Rada Sekcji Krajowej NSZZ „Solidarność” Górnictwa Naftowego i Gazownictwa na swoim posiedzeniu w Karpaczu w dniu 11 maja 2011 roku, podjęła poniższą decyzję:

PROTEST

I. Rada Sekcji Krajowej NSZZ „Solidarność” Górnictwa Naftowego i Gazownictwa protestuje przeciwko zaprzestaniu dialogu w Grupie Kapitałowej PGNiG S.A.

II. Zwracamy się do Pana Ministra o spowodowanie działań celem podjęcia przez Zarząd PGNiG S.A. rzeczowego dialogu ze stroną społeczną.

III. Jeśli do realizacji w/w punktu nie dojdzie w nieprzekraczalnym terminie do 31 maja br., zwracamy się do Pana Ministra o osobiste przyjęcie naszej delegacji w dniu 13 czerwca br. w Pańskim biurze poselskim w Tarnowie, przy ul. Wałowej 1 o godzinie 12.00.

Do wręczenia petycji dojdzie po zakończeniu pikiety zorganizowanej przez nas w tym dniu, rozpoczynającej się o godzinie 11.00 przed Pańskim biurem poselskim w Tarnowie przy ul. Wałowej 1.

IV. Odpowiedzialnością za brak rzeczywistego dialogu obarczamy Zarząd PGNiG S.A. w Warszawie.

Do wiadomości:

• Zarząd PGNiG S.A. - Prezes Michał Szubski
  • Rada Nadzorcza PGNiG S.A. – Przewodniczący Stanisław Rychlicki
  • Organizacje związkowe NSZZ „Solidarność” działające w SK GNiG
  • Załoga, Organizacje związkowe, Zarządy i Dyrekcje GK PGNiG S.A. za pośrednictwem ww.

Za Radę Sekcji Krajowej NSZZ „S” GNiG

2011-05-16