ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE 05.04.2011

ZAWIADOMIENIE - ZAPROSZENIE

Prezydium Rady Sekcji Krajowej GNiG i Związkowej  Organizacji  Koordynacyjnej PGNiG po wspólnym spotkaniu w dniu 29 marca 2011 roku zapraszają na spotkanie w sprawie ustalenia zasad i warunków dla wspólnych negocjacji podwyżek płac i aktualizacji  Planów Działalności Gospodarczych w spółkach GK PGNiG z Zarządem PGNiG S.A. Termin spotkania 5 kwietnia godzina 11 w budynku SCAD-a sala nr 13 w siedzibie PGNiG S.A.
w Warszawie ul. Kasprzaka 25.

Na ww. spotkanie zapraszam członków NSZZ Solidarność z SK GNiG.

Nazwa firmy

MOOG

Zegarska

Magdalena

Dodatkowo w sprawie połączenia organizacji związkowych

ZUN Naftomet

Krosno

Zając

Andrzej

ZRUG

Pogórska Wola

Grabka

Krzysztof

Dodatkowym tematem będzie omówienie pomysłu organizacji przetargu na wspólną obsługę ubezpieczeń pracowniczych i ewentualne powołanie reprezentacji pracowniczej do tych prac.

Prosimy o zawiadomienie swoich przedstawicieli i o zabranie pieczątek związkowych na ww. spotkanie.

W załączeniu stanowisko związkowe i pismo PGNiG S.A.

Bolesław Potyrała

PODOBNE PISMO zostało wysłane do pozostałych Central związkowych i związków w PGNiG S.A. gdyż upływa już czas na rozpoczęcie rzeczowych negocjacji płacowych z pracodawcami.

W dokumentach wychodzących z Sekcji znajdziecie STANOWISKO i pismo w sprawie ubezpieczeń pracowniczych.
2011-03-30
ADMINISTRATOR